Photo: Dino-Lite Professional 3.0
Speciální nabídkaBestseller

Dino-Lite Professional 3.0

Dino-Lite set Professional 3.0 obsahuje AM4113ZT s měřením, polarizací a stativem MS35B, stolkem MS15X a kalibrační škálou. Nejprodávanější Dino-lite sestava.

Objednací číslo 82000293
Objednat x

Popis

Dino-Lite set Professional 3.0 je nejprodávanější profesionální sestava v této cenové kategorii. Kamera AM4113ZT s kalibrovaným měřením, polarizačním filtrem zajistí velice kvalitní obraz pro živé pozorování i pro záznam obrazu. Kvalitní stativ MS35B zajistí jemné doostření obrazu a požadovanou polohu kamery k pozorovanému předmětu. Posuvný stolek MS15X zajistí pohodlný posun předmětu v osách "x" a "y". Posun využijete především při velkém zvětšení, kde i malý pohyb rozhoduje. Sestavu uzavírá skleněná škála PEAK 1983-S. pomocí této škály můžete uvedené zařízení kalibrovat pro přesná měření. Tato sestava je navrzena pro přesnou a rychlou práci a je využívána především v místech, kde je kladen požadavek rychlé a kvalitní práce. V této sestavě je již zahrnut software DinoCapture, který podporuje český jazyk ZDARMA.

AM4113ZT 

Dino-Lite USB mikroskop AM4113ZT je nejuniverzálnější model. Vzhledem k zabudovanému polarizačnímu filtru pro eliminaci odlesků je tento model mikroskopu ideální pro práci s lesklými nebo reflexními předměty, např. kovem, sklem, šperky, elektronikou, ale i pro dermatologické účely při vyšetření pokožky. Polarizátor je optický filtr, který polarizuje světlo jím procházející, který se používá ke snížení odrazů na lesklých předmětech a ke zlepšení kontrastu. Polarizátor Dino-Lite lze zapnout a vypnout nebo ho lze nastavit na plnou nebo poloviční polarizaci.

Nový čip nabízí vynikající podání barev a lepší obraz při nedostatečných světelných podmínkách. AM4113ZT je ideální pro použití při opravách, kompletizaci, výstupní kontrole, ale také pro výuku ve školách či pro sběratele.
Připojte Dino-Lite AM4113ZT k počítači přes USB a pomocí software můžete fotit, nahrávat video, a také komentovat na obrázky.
AM4113ZT umožňuje i profesionální funkce měření s možností kalibrace.

ZDARMA profesionální software DinoCapture (CZ lokalizace) je nedílnou součástí kamery.
DinoCapture se pravidelně aktualizován a je možná instalace na neomezené množství počítačů.

Stativ MS35B
Hranatá kovová základna se sloupem a podpěrou poskytuje několik nastavitelných výšek. MS35B je stabilní vertikální stolní stojan, který byl navržen pro používání s digitálními mikroskopy Dino-Lite. Poskytuje 360° rotační perspektivu horizontální osy a až 20cm vertikální pracovní vzdálenost od předmětu. Držák Dino-Lite je instalován na kulovém a objímkovém kloubu, který umožňuje nastavit úhly laterálního prohlížení maximálně na 45 °. Kulový a objímkový kloub je instalován na čepovém jezdci pro další podporu zaostření a zvětšení. Jezdec může být posunut na libovolné místo pólu pro různé ohniskové vzdálenosti digitálního mikroskopu Dino-Lite. Precizně strojově vyrobené součásti tohoto stojanu poskytují hladké nastavení a polohování v dobře vyváženém a stabilním ergonomickém designu. MS35B je vyroben kombinací nerezové oceli a lehčeného recyklovaného hliníku. MS35B je velmi snadno přemístitelný, což s ním umožňuje snadno pohybovat po pracovní ploše, při nepříznivých pracovních podmínkách.

Stolek MS15X
MS15X je zdokonalený stolek v ose X a Y, který lze použít nezávisle nebo v kombinaci s válcovými stojany MS35B nebo MS36B.
Základna stolku MS15X X/Y se snímatelnou otočnou deskou je navržena k použití se všemi druhy aplikací, které vyžadují jemné vyšetření při pohybu v osách X a Y. Na stolku s deskou otočnou o 360 stupňů může každý snadno provádět všechny druhy precizního vyšetření.

Škála PEAK 1983-S
Tato měřící škála je standardně součástí všech měřících škál PEAK. Měřící škála je vyrobena z kvalitního skla a motiv je černé barvy. Průměr škály 35mm se sílou skla 1,2mm. Motiv tvoří nitkový kříž s metrickou škálou na horizontální základně, nula uprostřed, dílek 0,1mm, měření 15 - 0 - 15mm. Jedná s eo přesnou měřící škále. nejedná se o kalibrovanou měřící škálu s kalibračním listem. Kalibrační list jsme schopni zajistit. 

Parametry

Výrobce Dino-Lite
Skupina Profesionální
Objednací číslo 82000293